Każdy budynek, czy to dom, sklep czy też wielka hala magazynowa lub produkcyjna posiada podłogi. Pytaniem tylko pozostaje z jakich materiałów te podłogi są zrobione. Dobrym rozwiązaniem są posadzki epoksydowe z Wrocławia, które spełniają swoje funkcje zarówno w domach prywatnych jak i budynkach o innym przeznaczeniu.

Wrocławskie podłogi z epoksydu- wiele zastosowań

posadzki epoksydowe z WrocławiaJak już wcześniej wspominano, podłoga jest bardzo istotną rzeczą, czy to w domu, czy w firmie. Dobrze jest, kiedy podłoga jest unikatowa i cieszy oko, ale jeszcze lepiej kiedy jest funkcjonalna i dobrana odpowiednio do charakteru miejsca w jakim się ona znajduje. Mówiąc o podłogach chciałabym przybliżyć posadzki epoksydowe z Wrocławia, ponieważ w niedawnym czasie miałam z nimi osobiście do czynienia. Jak dla mnie są to najlepsze posadzki na świecie, ponieważ istnieje możliwość wielu kombinacji kolorystycznych w ich tworzeniu oraz wiele systemów ich kładzenia, w zależności od tego czy są kładzione w zakładach lub gdzieś indziej. Posadzka z epoksydu nie jest niczym innym jak wykonaną z bezbarwnej żywicy i mieszanin piachu kwarcowego doskonałą materią na podłogi , schody, parkingi czy place zabaw. Jest to bardzo elastyczna podłoga. Istnieje również parę systemów położenia takiej podłogi, jaką posadzki epoksydowe z Wrocławia oferują ( pewnie nie tylko ta firma oferuje takie techniki położenia posadzki, myślę, że system robienia takich podłóg jest taki sam). Systemami jakie zapamiętałam jest deco system, parking system oraz indu system.Każdy z nich zakłada, że posadzka ma inną strukturę i nadaje się do innych pomieszczeń. Deco system jest to system który w swej nazwie mówi, że te posadzki będą ozdobą i można je stosować w domach prywatnych oraz obiektach publicznych, jak np. szkoła. Indu system stosuje się w większości do hal magazynowych, produkcyjnych. Jest ton raczej system tworzący powłoki antypoślizgowe  i lekko chropowate ( u nas akurat sprawdził się na schodach). Natomiast Parking system tez jak nazwa wskazuje jest przeznaczony do położenia bardzo chropowatej powierzchni, czyli na parkingi i garaże. Jest to świetne rozwiązanie.Wydaje się, że jest tu milion rozwiązań i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Uważam, że posadzki epoksydowe z Wrocławia nadają się na wszelkiego rodzaju podłogi. Każdy z klientów będzie zachwycony proponowanymi rozwiązaniami, ponieważ posadzki z epoksydu naprawdę zdają egzamin. Wyglądają bardzo efektownie i nawet największy ” maruda” znajdzie wśr,ód nich swoją wymarzoną posadzkę.