Do najbardziej lubianych rodzajów biżuterii należą z pewnością bransoletki. Świetnie prezentują się one na każdym nadgarstku, odpowiednio dobrane są doskonałą ozdobą. Chętnie noszą je zarówno kobiety, mężczyźni, jak i dzieci. Nic w tym dziwnego, bowiem wyglądają one niezwykle ciekawie, są różnorodne, a wiele z nich nie przeszkadza w codziennej aktywności. Mimo tego, że trendy w modzie zmieniają się i co jakiś czas w sklepach jubilerskich pojawiają się coraz to nowe bransolety, to jednak wiele fasonów niezmiennie króluje w salonach.

Duża różnorodność bransoletek złotych

bransoletka złotaIstnieją bowiem modele klasyczne, które są uniwersalne oraz ponadczasowe, co sprawia, że decydując się na nie będziemy mogli nosić je przez cały czas. Doskonałym pomysłem jest bransoletka złota w tradycyjnych wzorach, jednak świetnie wygląda także taka w nowoczesnym designie . Wszystkie z nich są chętnie wybierane przez wielu klientów. Wśród tradycyjnych wzorów znajdziemy diamentowe modele, wysadzane lśniącymi kamieniami, które będą doskonałe podczas ważnych uroczystości, nadadzą elegancji każdej kreacji. Tradycyjne sploty, proste oraz minimalistyczne wzory z kolei mogą być z powodzeniem noszone na co dzień, bowiem nigdy nie wychodzą z mody oraz są wygodne. Od kilku lat niezmiennie dużym powodzeniem cieszą się cienkie bransolety z delikatnym ozdobnym elementem, wśród których dominują serduszka, owady, znaki nieskończoności oraz łapacze snów. Biżuteria taka noszona jest codziennie, wiele pań nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez tej dyskretnej ozdoby kobiecego nadgarstka. W tym sezonie modne są wielokolorowe kamienie, które wyglądają niezwykle efektownie, łączą w sobie nowoczesność z klasyką. Panowie z kolei najczęściej wybierają złote bransolety w tradycyjnych męskich splotach, jednak wielu z nich decyduje się także na wyroby, które łączą w sobie w ten szlachetny kruszec z rzemieniami oraz różnego rodzaju koralikami. Bransoleta ze złota sprawi radość także małej damie, która chętnie będzie nosiła ją zarówno do przedszkola, jak i do szkoły. Dla dzieci najlepsze są sznurkowe wzory bransoletek z delikatnym złotym elementem. Wybierając bransolety ze złota warto zwrócić uwagę na próbę tego kruszcu, bowiem coraz więcej firm oferuje wyroby z niższej próby złota, które zawierają dużo substancji utwardzających.

Produkty te są zdecydowanie tańsze, jednak wymagają częstego czyszczenia. Jeśli zależy nam na wysokiej jakości produktu najlepiej zdecydować się na 14 karatowe złoto, bowiem mamy wówczas pewność, że bransoleta zachowa swój doskonały wygląd przez jak najdłuższy czas. Ważną kwestią jest także odpowiedni wybór rozmiaru bransolety, należy zwrócić uwagę, by jej długość była właściwa, bowiem zbyt długą łatwo zgubić, z kolei za ciasna będzie niekomfortowa wnoszeniu.