Ogrom zabiegów medycyny estetycznej sprawia, że czasem nie wiemy na co się zdecydować, aby efekt był taki, jakiego oczekujemy. Duża część pań decyduje się na zabiegi ujędrniające oraz odchudzające. Wybór tych zabiegów może przyprawić o zawrót głowy, dlatego powinniśmy najpierw zapoznać się z konkretnymi propozycjami i zadecydować, czy są one dostosowane do nas. Jeśli zamierzamy pozbyć się tłuszczu z wybranych partii ciała, to dobrą opcją będzie lipoliza iniekcyjna.

Co to jest lipoliza iniekcyjna?

lipoliza iniekcyjna w PoznaniuMoże nazwa tego zabiegu wydaje się dla większości z nas skomplikowana, jednak samo wykonanie zabiegu nie należy do złożonych. Całość polega na wpuszczeniu roztworu fosfatydylochiny do konkretnej partii ciała, z której chcemy pozbyć się tłuszczu. Roztwór ten sprawia, że tłuszcz zaczyna się rozpuszczać. Lipolizę iniekcyjną możemy przeprowadzić w różnych partiach ciała. Poza usunięciem tłuszczu istnieją inne pozytywne skutki zastosowania zabiegu. Skóra w okolicy zabiegowej staje się jędrniejsza i obserwujemy jej idealne napięcie. Tak naprawdę jeśli chcemy pozbyć się tłuszczu z konkretnych partii to powinniśmy rozważyć zastosowanie tego zabiegu. Wszystko dlatego, że jest to zabieg nieinwazyjny, a więc nie wymaga podania narkozy ani wykonywania nacięć chirurgicznych. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Poza tym zabieg ten jest w pełni bezpieczny. Jeśli zastanawiamy się, w jakim mieście mamy wykonać taki zabieg, to lipoliza iniekcyjna w Poznaniu może okazać się najlepszą z możliwości. Poznań jest miastem sporych rozmiarów, a więc nie brakuje tam dobrych specjalistów, u których wykonamy zabieg. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretne miejsce, powinniśmy przede wszystkim przeczytać opinie na temat zabiegu wykonywanego w konkretnym salonie. Nie powinniśmy również kierować się niską ceną, ponieważ bardzo często niska cena oraz ogrom promocji idzie w parze z kiepską jakością. Pamiętajmy o tym, że lipoliza iniekcyjna może być bardzo dobrym pomysłem, pod warunkiem jednak, że ilość tkanki tłuszczowej jest u nas niewielka.

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem dzięki któremu pozbędziemy się tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała. Musimy jednak wiedzieć, że najlepiej sprawdzi się on w przypadku osób, u których ilość tkanki tłuszczowej jest raczej niewielka. Lipolizę iniekcyjną możemy zastosować np. w okolicy pośladków, czy brzucha. Doskonale sprawdzi się również jako zabieg na plecy, ramiona, czy kark. Jeśli jednak zamierzamy pozbyć się większej ilości tłuszczu, to lepiej będzie zdecydować się na inne metody.