Jeżeli jesteśmy kreatywnymi osobami, to na pewno lubimy to uzewnętrzniać — nie zawsze jednak mamy pomysł na to jak to robić, żeby nie wyszło w jakikolwiek sposób dziwnie. Czasami okoliczności takie jak na przykład praca nie pozwalają nam na jakiś barwny strój, istnieją też wymagania co do fryzur i makijażu. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc biżuteria, która może być zarówno bardzo kreatywna, a jednocześnie modna i rzucająca się w oczy i wywołująca same pozytywne emocje. Warto w taką zainwestować!

Biżuteria z motywem motyli

biżuteria motyleOd zawsze wyróżniałam się z tłumu, co bardzo mnie cieszyło. Jestem młodą kobietą i moja praca jest z gatunku tych biurowych, więc prawdę mówiąc nie sposób pozostać sobą, kiedy trzeba nosić czarne szpilki, spódniczkę w tym samym kolorze oraz białą koszulę i nosić włosy związane w kucyk. Szukałam sposobu na to, by nawet tam pokazać swoją barwną osobowość, jednak bezskutecznie. Na szczęście moja najlepsza przyjaciółka okzała się być naprawdę niezastąpiona i podrzuciła mi pewien pomysł. Chodziło mianowicie o to, bym kupiła sobie jakąś fajną biżuterię w swoim stylu, co wydało mi się naprawdę świetnym pomysłem. Podziękowałam więc i od razu zabrałam się za szukanie. Na początku było ciężko, ponieważ zwykłe, skromne wisiorki pojawiały się aż za często, a one zupełnie nie wchodziły w grę, bo były dla mnie zbyt nudne. Przeszukałam kilkanaście sklepów online i miałam już zrezygnować, kiedy jeden z nich sprawił, że w moim sercu pojawiła się iskierka nadziei. Zaczęłam ostrożnie przeglądać ofertę owego miejsca, by w końcu znalazła się dla mnie najpiękniejsza biżuteria Motyle stanowiły jej główny motyw i wszystko było po prostu piękne, nie mogłabym wymarzyć sobie niczego lepszego. Nie byłabym w stanie zdecydować się tylko na jedną rzecz, więc skończyłam zamawiając naszyjnik, bransoletkę, kolczyki i pierścionek. Komplecik przyszedł niedługo później, a ja byłam wprost zachwycona. Teraz w pracy każdy podziwia i wypytuje mnie o owe świecidełka. Jestem naprawdę zadowolona!

Jeżeli chcemy zmienić coś w swoim wyglądzie, to warto by wszystko zachodziło powoli. Nie zaczynajmy więc od drastycznej zmiany stylu, a na przykład od biżuterii, która jest przecież bardzo ważnym elementem naszego wyglądu. Bardzo dobrym wyborem z pewnością będzie wybór błyskotek z motywem motyli, które dodadzą nam dziewczęcego uroku a jednocześnie przyciągną spojrzenia innych. My też na pewno będziemy czuć się w owej biżuterii bardzo dobrze i nie pożałujemy ani przez chwilę, że ją kupiliśmy.