Zbliżają się wakacje i w tym roku mam zaplanowany wyjazd z mężem nad polskie morze. Wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, tylko nie mam kupionego stroju kąpielowego. Mam z tym zawsze ogromny problem, bo wiele modeli kostiumów kąpielowych nie nadaje się do mojej chudej sylwetki. Kiedy moje koleżanki martwią się nadprogramowymi kilogramami, ja szukam rozwiązania na powiększenie swoich rozmiarów. Praktycznie nie mam biustu, noszę miseczkę ,,a” i zawsze szukam takiego stroju kąpielowego, który optycznie powiększy biust.

Ciekawy strój kąpielowy w sklepie online

ładne stroje kąpielowe - miseczka aWejdę zaraz na stronę internetową sklepu online z bielizną damską i poszukam ciekawego rozwiązania dla siebie. Mam kilka wymogów co do kostiumu kąpielowego. Na pewno musi być w jasnym kolorze, bo ciemne kolory wyszczuplają. Ważne też aby strój kąpielowy posiadał usztywniane miseczki, które optycznie powiększają biust. Kolejna sprawa jest to, aby nie kosztował więcej niż sto złotych. Tylko tyle udało mi się zaoszczędzić, bo mąż zakazał mi kupna kostiumu kąpielowego w tym roku twierdząc, że w tamtym roku sobie kupowałam. On nie rozumie, że w tamtym stroju bardzo źle się czuję, bo nie zawiera on usztywnianych miseczek. Takie ładne stroje kąpielowe – miseczka a są na jednej ze stron bardzo znanego sklepu z bielizną. Można kupić z dużą zniżką, bo jest wyprzedaż. Widzę, że można kupić świetne modele już od pięćdziesięciu złotych. To niesamowita okazja, więc nie ma na co czekać. Jeden z modeli jest idealny: ma usztywniane miseczki, regulowane ramiączka i falbanki. Falbanki są bardzo dobre dla chudych osób, bo poszerzają sylwetkę. Do tego, ten strój jest w beżowym kolorze i ma motyw kwiatowy. Są na nim delikatne, drobne różyczki, najbardziej popularne kwiaty w tym sezonie. Kostium kąpielowy jest ze stuprocentowej bawełny, co jest dla mnie istotne. Nie mogę nosić sztucznych tkanin, bo jestem uczulona na wszelkiego rodzaju syntetyki. Cena tez jest dla mnie przystępna – kostium kosztuje osiemdziesiąt złotych. Przed zniżką kosztował dwieście złotych.

Złożyłam zamówienie na ten strój kąpielowy. Dodam, że jest on dwuczęściowy, co też jak najbardziej mi odpowiada. Przesyłka jest darmowa, więc zostanie mi jeszcze dwadzieścia złotych, które będę mogła wydać na jakąś chustę plażową, o której zawsze marzyłam. Niestety ceny chust są wysokie, najtańsza kosztuje czterdzieści złotych. Będę musiała uzbierać brakującą kwotę, mam nadzieję, że do wyjazdu to mi się uda. Tylko nie wiem, co powiem mężowi, jak zobaczy nowy kostium.