Dość dawno temu odbyłam swój kurs na prawo jazdy. Od razu po jego odbyciu i przejściu egzaminów wewnętrznych zapisałam się na egzamin państwowy. Nie zdałam go za pierwszym razem, ale nie przejęłam się tym zbytnio. Zapisałam się po raz drugi i kolejny, i kolejny. W końcu zmęczyłam się już niepowodzeniami. Stwierdziłam, że widocznie moja technika jazdy jest niedostateczna do tego, aby zdać egzamin. Pożaliłam się na ten temat przyjaciółce, która poradziła mi abym wykupiła sobie jazdy doszkalające. Przyznałam jej rację.

Wykupiłam kurs doszkalający na prawo jazdy

profesjonalne kursy doszkalające na prawo jazdy w krakowieKoleżanka poleciła mi miejsce, gdzie odbywają się profesjonalne kursy doszkalające na prawo jazdy w krakowie. Dowiedziałam się od niej, że jej córka wykupiłam tam sobie jazdy doszkalające i była bardzo zadowolona. Pracują tam wybitni instruktorzy, którzy byli lub są egzaminatorami na państwowych egzaminach, dzięki temu wiedzą na co zwrócić uwagę podczas nauki. Zdają oni sobie sprawę z tego, że przychodzą do nich ludzie po wielu niepowodzeniach, którzy co do zasady umieją już jeździć, tylko potrzebują korekty niektórych zachowań w samochodzie. Można tam wykupić całe kursy doszkalające, nie tylko z zakresu praktyki, ale także teorii. Często ludzie mają problemy ze zdaniem prawa jazdy z powodu zaniedbań w sferze teoretycznej i żadna ilość jazd praktycznych im nie pomoże. Kursy doszkalające odbywają się w bardzo małych grupach, maksymalnie po 4-5 osób. To często dwukrotnie mniej niż w przypadku ośrodków szkolenia kierowców. Dzięki temu każdy ma udział w nauce części teoretycznej. Z kolei jazdy doszkalające odbywają się w dowolnych dla kursanta dniach i godzinach. Instruktorzy pracują od 6 do 22 przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu każdy może dopasować do siebie godziny jazd i poćwiczyć zarówno podczas dużego natężenia ruchu jak i podczas spokojnych godzin na drodze. Kolejną zaletą tego ośrodka doszkalającego jest fakt, że posiada własny plac manewrowy, identyczny z tym jaki znajduje się w ośrodku ruchu drogowego.

Zachęcona pozytywnymi komentarzami przyjaciółki na temat takiego kursu doszkalającego od razu zapisałam się na tam na szkolenie. Akurat za kilka dni ruszał kolejny turnus, dlatego mogłam zacząć od początku z całą grupą. Byłam bardzo zadowolona z odbytego tam kursu doszkalającego. Był bardzo fachowo i profesjonalnie prowadzony. Dostaliśmy sporo materiałów dodatkowych do nauki. Dzięki kursowi oraz jazdom doszkalającym udało mi się od razu zdać praktyczny i teoretyczny egzamin państwowy. Cieszę się, że trafiłam w to miejsce.