Idealne rozwiązanie manicure od Bluesky

Profesjonalnie przygotowany manicure pozwoli cieszyć się pięknymi paznokciami nawet do kilku tygodni. Zwykłe lakiery, które tracą swoją jakość po kilku dniach od ich nałożenia, powoli odchodzą w zapomnienie. Popularność zyskują teraz innowacyjne rozwiązania manicure – trwałe lakiery hybrydowe, przedłużanie paznokci za pomocą żelu czy akrylu. Na rynku jest wiele produktów, które gwarantują świetny efekt i stuprocentowe zadowolenie. Niestety powstaje coraz więcej tanich zamienników i podróbek dobrych jakościowo produktów do stylizacji paznokci, których należy się wystrzegać.

 Żel czy akryl – co wybrać?

akryl - żel blueskySamo ozdabianie paznokci kolorem jest najbardziej tradycyjną metodą zdobień kobiecych dłoni. Aby dobrze wykonać zabieg, który ma pozostać bez naruszenia przez kilka tygodni, należy dobrze przygotować płytkę paznokci. W przypadku złamania jednego z paznokci, chęci nadbudowania i wzmocnienia ich czy po prostu przedłużenia całej płytki, sięga się po produkt budujący. Jest kilka metod, a jednymi z nich są żel i akryl. Który wybrać? Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy najpierw poznać swoje oczekiwania co do działania produktu oraz efekt, jaki chcemy uzyskać dzięki niemu. Idealnym rozwiązaniem „pomiędzy” tymi dwoma będzie akryl – żel Bluesky. Jest to produkt, który łączy w sobie zalety obu tych elementów. Przeznaczony do nadbudowy utraconej płytki paznokcia lub przedłużenia. Aplikacja odbywa się za pomocą szablonów, które dopasowuje się do każdego paznokcia. Formuła wyrobu pozwala na idealne określenie pożądanego kształtu bez konieczności spieszenia się i obawy o zaschnięcie produktu. Akrylożel to połączenie lekko płynnej konsystencji żelu i elastyczności akrylu, pozbawionej jednak twardości i sztywności formy. Nałożoną warstwę produktu Bluesky przykłada się do paznokcia, a następnie utrwala w lampie UV lub LED. Akrylożel jest mocny i nie ulegnie złamaniu się oraz jest silnie odporny na uszkodzenia mechaniczne. Rewelacyjna nowość na rynku Bluesky to marzenie wielu kobiet, które cenią sobie trwałość i piękny wygląd dłoni.

Produkt Bluesky jest ogólnodostępny w sklepach online, a jego koszt jest porównywalny do innych tego typu na rynku. Jest jednak jednym z lepszych, o czym świadczą pochlebne opinie wielu użytkowniczek tego akrylożelu. Jest to świetne rozwiązanie, gdy nie wiemy, która metoda przedłużania paznokci będzie dla nas odpowiednia i satysfakcjonująca. Produkt ten jest też dostępny w kilku kolorach, dzięki czemu nie trzeba nakładać na niego dodatkowej warstwy kolorystycznej, co bardzo skraca czas wykonywania manicure.