Każda z kobiet marzy o tym, by poprawić coś w swoim wyglądzie. Często są to cechy wyglądu, o których poprawie marzy większa ilość kobiet. Do takich cech wyglądu należą nasze wargi. Wiele kobiet marzy o wypełnieniu ich konturu i poprawie ich symetrii. Dla tych, które jednocześnie boją się zastrzyków i igieł, możliwe jest przeprowadzenie bezgłowego powiększania ust.

Jakie są metody bezigłowego powiększania ust?

bezigłowe powiększanie ust krakówPowiększanie ust z użyciem botoksu nie odchodzi w zapomnienie, ale staje się coraz mniej popularne. Botoks daje natychmiastowe, wyraźne rezulataty – wypełnienie ust i ich większa symetria. Usta stają się wydatne. Zabieg ten jest polecany przede wszystkim posiadaczkom wąskich ust, które marzą o ich znacznym powiększeniu. Jeżeli jednak kobieta posiada duże usta, ale nadal jest zainteresowana poprawią ich wyglądu, powinna bardziej skłonić się do innych metod powiększania ust. Botoks często dawał efekt przerysowania, szczególnie wtedy kiedy toksyny botuliniowej za dużo wstrzykiwano w wargi. Zamiast podkreślać zmysłowość i kobiecość takie usta wyglądały nienaturalnie i już na pierwszy rzut oka niekiedy można było je odróżnić od tych naturalnie, dużych objętościowo, ust. Dlatego też z pomocą przychodzą salony kosmetologii, gdzie obecnie korzysta się także z innych metod powiększania ust. Jednym ze sposobów jest powiększanie ust z użyciem fal radiowych. Z pomocą specjalnego urządzenia, zasysa się partie skóry pod i nad ustami, aby usta były bardziej wydane i jędrne. Kolejną metodą jest wykorzystanie kwasu hialuronowego. Kwas ten w sposób naturalny magazynuje wodę w ustach, nadając efekt wypełnienia. Kwas hialuronowy wtłacza się w usta pod dużym ciśnieniem z pomocą specjalnego urządzenia, które przyciska się do ust punktowo. Taki zabieg jest bezbolesny, a jego trwałość jest podobna jak przy metodzie powiększania ust botoksem. W większości polskich miast można znaleźć salony kosmetyczne i estetyczne, które wykonują taki zabieg jak bezigłowe powiększanie ust kraków to miejscowość, w której istnienie nawet wiele specjalnych klinik medycyny estetycznej. W takiej klinice najpierw specjaliści, czyli lekarze z dziedziny medycyny estetycznej, ocenią stan naszej skóry i naszych ust, żeby zobaczyć czy istnieją wskazania do zabiegu. Wykluczą także czy nie istnieją przeciwwskazania, takie jak trądzik w silnej fazie, czy inne choroby skóry. Także inne choroby mogą stanowić przeciwwskazania dla takiego zabiegu, na przykład takie jak arytmia czy cukrzyca.

Piękne i wydatne usta bez użycia bolesnych igieł? Zdecydowanie tak, ale tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Bezigłowe powiększanie ust jest jak najbardziej możliwe i dostępne w wielu miejscach. Można je przeprowadzić z użyciem wielu metod, które również dają bardzo dobra efekty, które utrzymują się na długo.