Paniom, bardzo często, ciężko jest wybrać odpowiedni jednoślad, zwłaszcza, gdy brakuje im kogoś, kto mógłby profesjonalnie doradzić. Dlatego też często decydują się na rowery efektownie wyglądające, ale nieposiadające parametrów technicznych, które moglibyśmy określić, jako chociażby zadowalające. Natomiast w przypadku rowerów trekkingowych Krossa, sprawa ma się zgoła inaczej. 

Trekkingowy Kross dla kobiet

rower trekkingowy damski krossStatystyki jednoznacznie pokazują, że rowerami najczęściej wybieranymi przez kobiety są jednoślady górskie oraz właśnie trekkingowe. Naszym zdaniem wybór drugiej opcji jest zdecydowanie lepszy, ponieważ są one bardziej wszechstronne i uniwersalne. W ofercie Krossa znajdziemy sporo modeli trekkingowych, zarówno z niższej, jak i najwyższej półki. Kwestią jest tylko to, czego tak naprawdę nam potrzeba. Bowiem jeśli mamy używać roweru tylko do jazdy rekreacyjnej, robienia zakupów, czy też dojazdów do pracy, to wystarczy nam jeden z tańszych modeli. A wśród rowerów trekkingowych Krossa dla pań, mamy bardzo wiele takich modeli. Ich ceny zaczynają się od około tysiąca stu złotych, a kończą na około dwóch. Natomiast jeżeli jesteśmy zapalonymi cyklistkami, które uwielbiają dalekie eskapady i nie wyobrażają sobie życia bez roweru, to Kross ma i dla nas ofertę. Natomiast bardziej zaawansowane, trekkingowe modele kosztują od dwóch do nawet sześciu tysięcy złotych. Ale tu należy dodać, że są one wykonane z najlepszych materiałów i wyposażone w najwyższej jakości, markowy osprzęt. Zatem, jak widać, rower trekkingowy damski Kross może równie dobrze kosztować niewiele ponad tysiąc sto złotych, ale też i kilka tysięcy. Wszystko jest tak naprawdę kwestią naszych upodobań, gustu, jak i też zasobności portfela. Jednak zauważmy, iż rowery Kross i tak są jedną z najtańszych ofert na polskim rynku. Bowiem rowery zarówno od polskiej, jak i zagranicznej konkurencji są nie tylko droższe, ale często też ustępują jakością Krossom. Rowery tej marki możemy zakupić w sklepach stacjonarnych i internetowych producenta, a także u wybranych dystrybutorów.

Nie ma co ukrywać, panie bardzo zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny jednośladów, bowiem z natury są estetkami. Kross, wiedząc o tym, przygotował dla nich ofertę, która jest atrakcyjna nie tylko wizualnie, ale również technicznie i ekonomicznie. Wybór jednośladu trekkingowego z oferty Krossa jest dobrą decyzją, co zresztą potwierdzają klientki, które już są posiadaczami tych rowerów. Warto sugerować się ich zdaniem, bowiem któż lepiej doradzi kobiecie, jak nie inna kobieta?