Przez bardzo długi czas zastanawiałam się, czym powinnam zajmować się zawodowo. Skończyłam socjologię, lecz nigdy nie pracowałam w zawodzie. Już w trakcie studiów zaczęłam sobie dorabiać, jednak do pierwszej prawdziwej etatowej pracy poszłam dopiero po studiach. imałam się bardzo różnych zajęć,  ale nigdzie nie mogłam zagrzać miejsca na dłużej, żadne z tych zajęć nie było odpowiednie dla mnie. Dlatego kiedy zaszłam w ciążę, bardzo się ucieszyłam, że przez jakiś czas będę miała przerwę od pracy i będę miała okazję się zastanowić nad swą przyszłością.

Dziecięce klocki konstrukcyjne

edukacyjny klocek konstrukcyjnyDość szybko wpadłam na pomysł, czym mogłabym się zajmować. Jedna z moich koleżanek miała żłobek i po rozmowach z nią postanowiłam, że sama też spróbuję u siebie otworzyć taką placówkę. Rodzi się bardzo dużo dzieci i nie wszystkie znajdują miejsce w placówkach państwowych i właśnie do takich rodziców jest skierowana oferta mojego żłobka, który po kilku miesiącach przygotowań otworzyłam. Do mojej placówki kupiłam bardzo wysokiej jakości wyposażenie, najnowocześniejsze pomoce edukacyjne dla maluchów, specjalne żłobkowe meble oraz masę wspaniałych, rozwijających dzieci zabawek. Ulubioną zabawką naszych dzieci jest edukacyjny klocek konstrukcyjny. Dzieci mogą spędzać bardzo dużo czasu niepochłonięte zabawą tymi klockami (oczywiście na tyle długo, na ile taki maluch może utrzymać koncentrację). Dzieci tak lubią te klocki, że rodzice nie raz mnie pytają, gdzie kupiłam to cudo, bo chcieliby coś podobnego kupić dzieciom do zabawy w domu. te klocki można kupić w bardzo wielu sklepach z zabawkami, ich ceny są raczej niewysokie, więc szczególnie warto jest coś takiego sprawić swojemu dziecku, jest to bardzo mała cena za odrobinę spokoju. Ja swoim dzieciom takie klocki również kupiłam i także one w domu bardzo lubią się nimi bawić. Uważam, że jest to naprawdę doskonała, bardzo rozwijająca zabawka dla małego dziecka. Doskonale ćwiczy wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne oraz konstrukcyjne, tak więc korzystanie z niej ma dla dziecka bardzo wiele zalet.

Na rynku jest bardzo wiele zabawek reklamowanych jako edukacyjne i rozwojowe, nie wszystkie jednak są tak samo dobre dla rozwoju malucha. Jednak na pewno taką bardzo rozwijającą zabawką są klocki konstrukcyjne, których używanie pozwala dziecku na nabycie lub usprawnienie bardzo wielu nowych umiejętności. Klocki dostępne są w niewysokich cenach w bardzo wielu wzorach i kolorach i z pewnością zakup takiego klocka będzie doskonałym pomysłem i bardzo ucieszy nasze dziecko.