Krajobraz po zdradzie – jak odzyskać kobietę?

Kto kiedykolwiek doświadczył zdrady ze strony partnera, ten wie jaki to jest ogromny ból w sercu. Czujemy rozżalenie, upokorzenie zazdrość i złość. Niestety wiele par po zdradzie nie walczy o swoje małżeństwo, bo ciężar jest zbyt silny, aby wybaczyć i zapomnieć. Mimo to wiele osób do siebie wraca na nowo i dzięki temu odzyskują drugą młodość w związku. O dobry związek warto walczyć, dlatego też panowie oto kilka porad, w jaki sposób można odzyskać kobietę, która odeszła z powodu zdrady.

Zdrada to ból, ale można odzyskać kobietę

jak odzyskać kobietę która odeszłaW pierwszym etapie kobieta przeżywa szok, gdy się dowiaduje prawdy. Niewątpliwie jest to dla niej ogromny cios pod warunkiem, że ona kocha. W tym też momencie warto jest dać kobiecie czas na przemyślenia i pogodzenie się z brutalną prawda. Może być to bardzo długi okres, ale nie warto się narzucać. Trzeba tylko dać odpowiedni przykład, że zmieniliśmy się i już więcej źle nie postąpimy. Nie warto jest pokazywać tego słowami, ale czynami, bo słowa są puste dla kobiety zdradzonej. Czują się one i tak dostatecznie oszukane. Sposobów na to, jak odzyskać kobietę która odeszła, jednakże tutaj ważne jest zaangażowanie w relację. Musicie być przede wszystkim cierpliwi i dać również sobie szansę, ponieważ wy też zapewne jesteście pogrążeni w wyrzutach sumienia oraz tęsknotach za ukochaną kobietą. Aby ją odzyskać warto dać do zrozumienia, że kochanka nic nie znaczy, a tylko żona się liczy. Dla każdego w tym momencie bardzo dobra jest spowiedź, ponieważ oczyszcza i daje nadzieję. Nie ma nic lepszego niż wewnętrzna zgoda, wtedy można zacząć naprawiać zniszczoną relację. Konieczne jest zerwanie wszelkich kontaktów z kobietą, z którą się zdradziło żonę. Należy zmienić numer telefonu, usunąć wszelkie czaty czy portale społecznościowe. W skrajnych przypadkach, gdy to była koleżanka z pracy, zmienić nawet miejsce pracy. Jeśli kobieta jest nieugięta warto jest jej zaproponować, abyście zaczęli wszystko od nowa nawet zmieniając miejsce zamieszkania, miasto, a nawet kraj. Kobiety bardzo lubią nowości i pragną nie raz rodzić się na nowo. Być może to odświeży Wasz związek i będzie jedyną szansą na szczęście.

Nic na kobiety też tak nie działa niż łzy w oczach mężczyzny skruszonego na kolanach błagającego o wybaczenie. W tym momencie wiele pań podejmuje decyzje o ratowaniu związku. Dobrym pomysłem na tym etapie jest pójście na terapię dla par do psychologa, która pomoże poukładać wszystko w głowie. Dzięki temu istnieje bardzo duża szansa na to, żeby uratować ten związek.