Prowadzenie hotelu dla jednych jest czymś, czego by w życiu nie podołali, dla innych, zaś, jest to wielka pasja i przyjemność. Osoby, które z pasji zajmują się hotelarstwem, mają zazwyczaj najwięcej klientów. Pasja, bowiem, bardzo szybko się udziela. Ja należę do osób, które dużo podróżowały i miały okazję obserwować działanie różnych hoteli na całym świecie. Gdzieś, jeszcze w dziecięcej głowie, zrodził się pomysł na to, żeby w dorosłym życiu stworzyć swój własny hotel. I właśnie to marzenie realizuje. 

Dekoracyjne plafony w eleganckim hotelu

plafony kryształowe nowoczesneMoje dzieciństwo należało do bardzo udanych. Częste podróże po całym świecie były w naszej rodzinie normą. Moi rodzice kochali zwiedzać świat od kiedy pamiętam, a z racji tego, że pracowali zdalnie, mogli sobie na to spokojnie pozwolić. W trakcie tych licznych podróży zrodziła się w mojej głowie myśl o posiadaniu w przyszłości własnego hotelu. W końcu tyle tych hoteli można było w trakcie podróży zobaczyć. Teraz, w moim dorosłym już życiu, udało mi się już osiągnąć ten cel i właśnie jestem w trakcie wykańczania wnętrz swojego własnego hotelu. Wnętrze hotelu jest urządzone bardzo elegancko, ale bez zbędnego przepychu. Wraz z moją zaprzyjaźnioną projektantką postawiliśmy na detale. Jest to między innymi oświetlenie poszczególnych pomieszczeń. W pokojach, przy recepcji, a także w restauracji zamontowaliśmy piękne plafony kryształowe nowoczesne, które z jednej strony zachowują urok klasycznych kryształowych lamp, a z drugiej wpasowują się we współczesną definicję prostoty. Z racji tego, że aranżacja wnętrz pozostaje skromna, dekoracyjne plafony mocno rzucają się w oczy, wzbudzając zachwyt naszych gości. A przyjęliśmy już kilku pierwszych klientów. Co prawda jesteśmy w trakcie wykańczania jeszcze kilku pokoi, ale reszta jest już w pełni dostępna. Okazuje się, że wygląd hotelu ma bardzo duże znaczenie w przyciąganiu klientów. Oczywiście kluczem cały czas pozostaje obsługa. Jednak eleganckie wnętrza, w których dba się o każdy detal, przyciągają osoby, które lubią się czuć wyjątkowo i luksusowo. 

Własny hotel był moim wielkim marzeniem z dzieciństwa i właśnie teraz to marzenie realizuje. Właśnie jesteśmy w trakcie wykańczania ostatnich pokoi gościnnych. Wszystkie wnętrza urządzone są w bardzo elegancki, wręcz ekskluzywny sposób. Ważnym elementem w tych wnętrzach są szczegóły, na przykład w postaci dekoracyjnych, kryształowych plafonów. Te zrobiły prawdziwą furorę, przyciągając sobą uwagę większości naszych pierwszych gości hotelowych.