Jakiś czas temu zaczęliśmy z żoną budowę własnego domu. Budowa szybko poszła do przodu i ani się obejrzeliśmy i już mogliśmy montować instalować instalacje elektryczną. Ponieważ nasz dom stał na końcu wsi i w dodatku na wzniesieniu musieliśmy dla własnego bezpieczeństwa, zainstalować również instalację odgromową. Niestety elektryk, który kładł kable w naszym mieszkaniu nie zajmował się odgromówkami, dlatego musieliśmy znaleźć kogoś innego, kto się tym zajmie. Czas nas gonił, dlatego zależało nam na czasie.

Montaż instalacji odgromowej w domu

instalacje odgromowe w KrakowieZależało nam na tym, aby znaleźć kogoś kompetentnego i fachowego, kto profesjonalnie zaprojektuje i zamontuje na fasadzie naszego budynku instalację odgromową. Prawidłowo wykonana i odpowiednio mocna instalacja odgromowa jest niezbędna do tego, aby zabezpieczyć instalację elektryczną, przed ewentualnym uszkodzeniem w związku z uderzeniem pioruna podczas burzy. Poszukiwania odpowiedniego fachowca rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: instalacje odgromowe w Krakowie, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć to, czego potrzebowaliśmy. Wśród wielu nazwisk prywatnych elektryków oraz firm zajmujących się montażem instalacji, znaleźliśmy jedną firmę, która miała bardzo dobre rekomendacje klientów oraz wieloletnie doświadczenie na rynku. Klienci bardzo chwalili tą firmę, że zajmują się kompleksowo projektowaniem, wykonaniem i montażem instalacji odgromowej w bardzo dobrych, niskich i przystępnych cenach. Wiele osób zwracało także uwagę na profesjonalny sprzęt i materiały jakie używają do montażu odgromówki, a także na szybkość wykonywania inwestycji. Zachęceni tak pozytywnymi komentarzami na temat tej firmy, zdecydowaliśmy się z nimi nawiązać współpracę. Zadzwoniliśmy pod podany numer telefonu i umówiliśmy się na spotkanie z ich przedstawicielem handlowym. Już następnego dnia przyjechał on do nas do domu i wykonał indywidualny szkic instalacji odgromowej do naszego mieszkania. Kilka dni później otrzymaliśmy od niego gotowy projekt.

Byliśmy z niego bardzo zadowoleni. Razem z projektem otrzymaliśmy również kosztorys całego przedsięwzięcia. W kosztorysie tym wyszczególnione były ceny za usługi, a także użyte w instalacji materiały takie jak piorunochron czy okablowanie. Zauważyliśmy, że są to bardzo trwałe i wytrzymałe materiały najwyższej jakości. Od razu wyraziliśmy zgodę na realizację projektu i już tydzień później instalacja odgromowa w naszym mieszkaniu była w pełni gotowa. Byliśmy z niej bardzo zadowoleni.