Ostatnio miałam w pracy bardzo ciężki okres. Całe szczęście powoli się on kończył, a ja mogłam wreszcie odpocząć i cieszyć się tym, że na moje konto wpłynęła pokaźna premia. Doszłam więc do wniosku, że po takim ciężkim czasie w pracy należy mi się odrobina szaleństwa. Uznałam, że za premię kupię sobie coś ładnego, o czym od dawna marzyłam. W pierwszej kolejności pomyślałam o biżuterii, którą od wielu lat namiętnie kolekcjonowałam, ale ostatnio zupełnie zapomniałam o powiększaniu tej kolekcji.

Gdzie kupię piękną biżuterię?

piękna biżuteria kamienie naturalneKorzystając z wolnego weekendu udałam się do galerii handlowej, gdzie bez problemu znalazłam świetnie zaopatrzony sklep z biżuterią. Już na wystawie zauważyłam, że jest tam dostępna naprawdę piękna biżuteria Kamienie naturalne z których była ona wykonana prezentowały się naprawdę elegancko. Jubiler zapewnił mnie, że są to najwyższej jakości kamienie naturalne, które wcześniej były ręcznie szlifowane i dobierane specjalnie pod dany wyrób biżuteryjny. Znalazłam tutaj biżuterię wykonaną z szafirów, pereł, rubinów, kwarców, a także moich ulubionych brylantów. Szybko podjęłam decyzję związaną z tym, jaką biżuterię kupię sobie tym razem. Doszłam do wniosku, że dobrym wyborem będzie złoty pierścionek z dość dużym kwarcowym oczkiem. Pięknie prezentował się on na moim palcu. Kamień był idealnie osadzony w złotej obrączce, a jubiler zapewnił mnie, że dzięki temu, iż jest to precyzyjna, ręczna robota, kamień nie wypadnie, a sam pierścionek będzie wytrzymały na codziennego użytkowania i drobne uszkodzenia takie jak zarysowania mogące powstać pod wpływem wykonywania codziennych czynności, na przykład sprzątania czy gotowania. Kiedy dowiedziałam się, że ten pierścionek jest aktualnie dostępny w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie, a w moim rozmiarze pozostała już tylko jedna sztuka, od razu przestałam się wahać i zdecydowałam się go zakupić. Ze względu na atrakcyjną cenę dokupiłam także piękną bransoletkę wykonaną z tych samych kamieni naturalnych.

Była trochę za długa, ale na szczęście nie było problemów z tym, żeby ją odrobinę skrócić. Na skrócenie musiałam poczekać tylko kilka godzin i jeszcze tego samego dnia odebrałam ten urokliwy komplet biżuterii od jubilera. Jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona. Taka piękna biżuteria świetnie pasuje na co dzień do pracy, a także do bardziej eleganckich wieczorowych strojów. Cieszę się, że udało mi się ją zakupić w niskiej, przystępnej cenie. Kiedyś z pewnością dokupię sobie jeszcze taki sam łańcuszek do kompletu.