Moja dziewczyna była naprawdę bardzo przewrażliwiona na punkcie akcesoriów dla naszego dziecka. Wiedziałem, że prędzej czy później faktycznie trzeba będzie zastanowić się nad tym, aby przejść się po prostu do sklepów i zobaczyć, co jeszcze nam brakuje. Bo to, że coś brakuje to jestem przekonany. Wiem, że w przypadku pierwszego dziecka na pewno jest znacznie trudniej.

Wanienka dla dziecka – jaki stelaż wybrać?

stelaże pod wanienkęTakie stelaże pod wanienkę początkowo wydawały mi się bardzo skomplikowaną konstrukcją, ale bardzo szybko pojąłem, jak to wszystko działa. Wiem przecież, że jeśli chodzi o stelaż to konieczność jeśli chce się myć dziecko właśnie w wannie. Gwarantuje on jak sam producent wskazuje bardzo wysokie bezpieczeństwo. W większości przypadków stelaże pod wanienkę kosztują jakieś grosze, więc tym bardziej nie widzę problemu, aby takie kupić. Jeśli chodzi o stelaż to sam w sobie jest to konstrukcja, która pozornie wydaje się skomplikowana, ale przekonałem się już po pierwszym użyciu stelaża, który kupiliśmy, że wystarczy jeden ruch i już wanna jest umieszczona stabilnie na nim. Jak najbardziej mogę polecić jeden produkt, bo faktycznie tylko z jednym miałem styczność. Wiem jednak, że w przypadku bardziej skomplikowanych i bezpiecznych stelaży także koszt rośnie, dlatego ja faktycznie postanowiłem obecnie się tym nie przejmować. W końcu stelaż, który ja wybrałem działał i to działał bardzo dobrze, nie miałem więc potrzeby aby coś naprawiać. Stelaże pod wanienkę robiły spore wrażenie. Z jednej strony dobry jakościowo stelaż wytrzyma wiele lat i pewnie wytrzyma całe dzieciństwo, z drugiej jak coś pęknie, na przykład od zbyt dużej wagi dziecka, to faktycznie trzeba będzie kupić coś lepszego. Wszystkie stelaże pod wanienkę, które ja widziałem prezentowały się pięknie. Nawet jak to moja ukochana stwierdziła stelaż dobrze pasował do łazienki, więc tym bardziej jest to świetna opcja dla nas. Mam nadzieję, że w końcu nasze dziecko będzie czerpać znacznie większą przyjemność z takich kąpieli, bo na chwilę obecną niespecjalnie mu się one podobają. To jednak nie ma nic wspólnego z wanienką i stelażem, po prostu taki typ dziecka, że nie lubi wody.

Biorąc pod uwagę to, że stelaże są też często w ładne wzory czy kolory faktycznie widzę, że jest tutaj duży potencjał do zaoferowania naprawdę ładnych produktów. Producenci więc mają co robić. Z całą pewnością każdy producent będzie zainteresowany tym, aby taki stelaż sprzedawać, albo też będzie miał od tego specjalnych pośredników, czyli salony sprzedaży.