Interesowała mnie chyba najbardziej mocna lampa na rower z tego względu, że ostatnio jak jechałem po ciemku, gdzie miałem jedynie swoją słabszą lampkę to nie wiedziałem, czego się mogę spodziewać. Tak naprawdę przez długi czas szukałem różnych możliwości, jakie miałem w tym zakresie i wiedziałem, że trzeba będzie coś z tym zrobić, aby zainwestować w swoje, ale także w innych kierowców na drodze – bezpieczeństwo. Wybór padł na dwie lampki tak naprawdę.

Lampy led w rowerach

mocna lampa rowerowa ledPierwsza to oczywiście lampka z przodu, która odpowiadała za ciągłe świecenie w jednolitym kolorze, druga natomiast była lampka czerwona, która na pewno będzie odpowiedzialna za dostarczenie mocnego światła dla kierowców z tyłu, którzy mnie będą chcieli wyprzedzić. Jak sami widzicie najważniejsze dla mnie było to, czy wybrana przeze mnie mocna lampa rowerowa, która działa w technologii LED będzie naprawdę działać bardzo skutecznie. Wiem na pewno, że od razu, jak będę siedział w internecie i wybierał lampki do roweru, to zdecyduję się także na lampki dla mojej żony, która tak naprawdę będzie chciała też jeździć rowerem po zmroku. Wiedziałem na pewno, że mocna lampa rowerowa led będzie o wiele lepsza i bardziej skuteczniejsza niż lampki świecące gorszym światłem, dlatego jak najbardziej wolałem sprawdzić parę możliwości w tym zakresie i chciałem też nie zapłacić za wiele. Jeden sklep internetowy okazał się miejscem, gdzie bez problemu mogę zrealizować takie zamówienie i odebrać je stacjonarnie, więc poszedłem na taką opcję praktycznie od razu. Dzięki temu jak przyjechałem rowerem na miejsce to widziałem, że mocna lampa rowerowa LED już na mnie czeka i jedyne co musiałem zrobić to ją zamontować w odpowiedni dla niej sposób. Każda lampa rowerowa ma swoje zaczepy, które trzeba dobrze przymocowac do ramy, sztycy, cz yteż bagaznika, w zależności od teog oczywiście, jakie macie dodatki w swoim rowerze. Mój rower był raczej bardzo minimalistyczny i wiedziałem, że mocna lampa rowerowa led będzie musiała być zamontowana z tyłu przy siodełku, co zresztą było chyba najciekawszą opcją dla klientów.

Mocne lampki mają to do siebie, że nie ma z tym żadnych problemów. Lampki z przodu czy lampki z tyłu – wszystko tak naprawdę zależy od tego, co macie obecnie. Jeśli bardziej chcecie usprawnić wasze rowery po to, aby czuć się jeszcze bardziej komfortowo. Nie ma nic lepszego niż możliwość wyjechania rowerem po ciemku z poczuciem, że faktycznie nie będziecie musieli się niczym przejmować. Na pewno będziecie odpowiednio widoczni na drodze.