Doskonale pamiętam ten dzień, w którym postanowiłem otworzyć nowe biuro dla swojej firmy. Wcześniej miałem małe biuro, które wynajmowałem. Gnieździliśmy się tam z pracownikami w łącznie dziesięć osób i nie było w tym żadnego komfortu. Moja firma szybko się rozwijała i dzięki temu mogłem sobie pozwolić na otwarcie nowego biura. Wynająłem większą powierzchnię biurową w nowo wybudowanym biurowcu. Wnętrza zaprojektował dla mnie architekt wnętrz. Dzisiaj moje biuro jest naprawdę ładnie i praktycznie urządzone.

Zaprojektowanie wnętrza zleciłem architektowi

projektowanie wnętrz biurowych warszawaNa początku miałem myśl, żeby samemu wymyślić wygląd mojego biura oraz jego wykończenie. Chciałem pobawić się w urządzanie, ale szybko zrozumiałem, że nie wystarczą do tego dobre chęci. Szybko poszukałem w internecie profesjonalisty zajmującego się architekturą wnętrz. I to była najlepsza decyzja z możliwych. Jeśli komuś się wydaje, że potrafi urządzić jakieś pomieszczenie to tylko się tak wydaje. Do tego naprawdę trzeba mieć odpowiednią wiedzę. Nie da się tak po prostu spojrzeć na gołe biuro i w głowie sobie poukładać co gdzie powinno być. Można tak zrobić, jeśli chcemy mieć po prostu byle jak urządzone biuro. Ja w każdym razie chciałem mieć biuro piękne i funkcjonalne. Na szczęście architekt, którego wynająłem oferował projektowanie wnętrz biurowych Warszawa i zajmował się tym od ponad dwóch dekad. Mogłem więc być pewnym, że taka osoba z doświadczeniem zna się na swojej pracy najlepiej. Teraz moje biuro pracuje już na pełnych obrotach. Jest w nim dużo zieleni co bardzo uprzyjemnia pracę moim pracownikom. Najważniejsze jest jednak to, że biurka są tak rozplanowane, że każdy ma dla siebie naprawdę sporo miejsca. Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, że taką średnią pod względem wielkości powierzchnię można aż tak dobrze zagospodarować. W każdym razie dzisiaj moje biuro robi wrażenie. Nie tylko na mnie, ale również na moich pracownikach. Wszystkim pracuje nam się teraz o wiele przyjemniej. Ładnie urządzone powierzchnie biurowe na pewno sprzyjają aktywności umysłowej.

W nowe biuro musiałem trochę zainwestować, ale chciałem, żeby wyglądało naprawdę przyjemnie. Chciałem też, żeby dobrze się w nim każdemu pracowało. I tak też jest. Całe szczęście, że urządzaniem biura nie zajmowałem się samodzielnie. Wynająłem architekta, który zaprojektował dla mnie wnętrza mojego nowego biura. Bardzo chciałem, żeby nasze nowe biuro było ładnie i praktycznie urządzone. I dokładnie to udało się osiągnąć – z czego jestem naprawdę bardzo dumny.