Niedawno uznaliśmy, że nadszedł czas na odmianę wystroju w naszym mieszkaniu. Do tej pory dominował w nim bardzo klasyczny styl, który już się nam znudził. Zdecydowaliśmy się więc na to, aby dodać do poszczególnych wnętrz jakieś nowoczesne elementy. Chcieliśmy, aby nasze lokum zaczęło się prezentować ciekawiej. Zależało nam również na tym, aby niektóre wnętrza stały się bardziej funkcjonalne. Zmiany zaczęliśmy od łazienki. Postanowiliśmy całkowicie zmienić jej wystrój. Przemalowaliśmy ściany, po czym nadszedł czas na wybór nowych mebli.

Wisząca półka w rogu łazienki

tania półka narożna wiszącaŁazienka jest dla mnie miejscem, które spełnia różne funkcje. To tutaj przygotowuję się do wyjścia – nakładam makijaż, robię sobie fryzurę i sprawdzam, czy wszystko jest w porządku. Jednak w łazience lubię się również relaksować podczas długiej, gorącej kąpieli. Jest to dla mnie doskonały sposób na zakończenie dnia. Zależało mi więc na tym, aby nasza łazienka łączyła w sobie komfort z piękną estetyką, która poprawia człowiekowi humor. Bardzo ważna jest również funkcjonalność, która w dużej mierze zależy od tego, jakie elementy wybierzemy do swojej łazienki. Zaczęliśmy więc poszukiwania odpowiednich mebli. Nasza łazienka nie jest zbyt duża, więc uznaliśmy, że tania półka narożna wisząca będzie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niej będziemy mogli uporządkować rzeczy, które na co dzień są nam w tym pomieszczeniu potrzebne – kosmetyki, środki czystości itp. Podczas tego zakupu staraliśmy się wziąć również pod uwagę styl narożnej półki. Chcieliśmy, aby pasowała do nowoczesnego wystroju. Zdecydowaliśmy się więc na dosyć prosty model, charakteryzujący się niebanalną formą. Postawiliśmy na jasną barwę, która dobrze współgra z pozostałymi elementami naszej łazienki. Półka powieszona w rogu pomieszczenia jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Z łatwością możemy sięgnąć po wszystkie znajdujące na niej rzeczy. Jej prosty, nowoczesny wygląd wspaniale dopełnia całość nowego wystroju.

Oboje mamy sporo rzeczy w łazience. Chcieliśmy więc zyskać więcej miejsca do ich wygodnego przechowywania. Narożna półka okazała się doskonałym rozwiązaniem. Myślę, że dzięki niej udało nam się maksymalnie wykorzystać przestrzeń, jaką mieliśmy do dyspozycji w tym stosunkowo niewielkim pomieszczeniu. Proste, estetyczne meble sprawiają, że całość wygląda o wiele bardziej nowocześnie. Nowy wystrój bardzo się nam podoba. Dzięki nowym szafkom oraz półkom całość stała się również bardziej praktyczna, co w przypadku łazienki jest bardzo istotne.