W gabinetach kosmetycznych wykonywanych jest szereg usług, dzięki którym można w znaczny sposób poprawić jakość skóry i pozbyć się oznak starzenia. Wszystkie zabiegi najczęściej polegają na stosowaniu preparatów podawanych w formie iniekcji w głębsze warstwy skóry. Witaminowe koktajle na bazie kwasu hialuronowego i kolagenu w skuteczny sposób likwidują oznaki starzenia w postaci zmarszczek i zwiotczenia skóry. Wpływają na procesy biochemiczne zachodzące w tkankach i przyspieszają odnowę biologiczną komórek.

Zabiegi mezoterapii z użyciem dermapenu

nowoczesna mezoterapia mikroigłowa - dermapen w poznaniuOdpowiednio dobrane preparaty podawane są w zabiegach mezoterapii. Koktajle dopasowywane są do indywidualnych potrzeb. Podawane są w formie iniekcji za pomocą cienkich igieł lub specjalistycznych urządzeń. Najczęściej stosuje się rollery i pistolety z mikroigłami. W walce z oznakami starzenia najlepszy jest dermapen i nowoczesna mezoterapia mikroigłowa – dermapen w Poznaniu stosowany jest w wielu gabinetach kosmetycznych. Dzięki tej technice w tkanki skóry wprowadzane są substancje odżywcze i nawilżające za pomocą mikroigieł znajdujących się w specjalnym urządzeniu przypominającym długopis. Zabiegi pomagają w redukcji zmarszczek, likwidują zwiotczenia skóry, a także wpływają na sprężystość i elastyczność cery. Systematycznie wykonywana usługa pozwala na zachowanie młodego wyglądu i odwrócenie oznak starzenia. Mezoterapia za pomocą dermapenu w znaczny sposób poprawia kondycję skóry, zwiększa ukrwienie i poprawia jej koloryt. Wpływa na procesy biochemiczne zachodzące w tkankach odpowiedzialne za odnowę biologiczną i regenerację. Zabiegi wykonywane są najczęściej na skórę twarzy, szyi i dekoltu w odstępach kilkutygodniowych. Przy zastosowaniu nowoczesnych i skutecznych preparatów pozwalają na zachowanie młodego i świeżego wyglądu przez długi czas. Mezoterapia mikroigłowa to bezpieczny i skuteczny zabieg, który w efektowny sposób pozwala poprawić urodę. Stosowany jest w gabinetach kosmetycznych w Poznaniu już od wielu lat. Cieszy się uznaniem wielu klientów, którzy dzięki tej metodzie zachowują młody i świeży wygląd.

Koszty usługi uzależnione są od rodzaju preparatu i jego ilości, a także części ciała poddanej zabiegowi. Za pomocą dermapenu najczęściej wykonuje się zabiegi na twarz, szyje i dekolt i grzbiety dłoni. Cena usługi najczęściej kształtuje się w granicach kilkuset złotych. Wpływ na cenę ma również renoma salonu lub gabinetu kosmetycznego. Zabiegi mezoterapii mogą być także stosowane na całe ciało w celu zlikwidowania rozstępów i cellulitu. Powstrzymują wypadanie włosów i poprawiają ich kondycję. Zmniejszają również ilość przebarwień, wpływają na procesy ochronne naskórka, zwłaszcza przed czynnikami środowiskowymi.