Coraz częściej influencerzy decydują się na zakładanie własnych marek ubraniowych, a także pielęgnacyjnych. Jedną z popularniejszych osób na rynku jest Anwen, która założyła swoją firmę stosunkowo niedawno. Mimo to produkty stworzone przez nią są bardzo popularne, a to wszystko ze względu na rewelacyjne podejście do potrzeb konsumenta. Produkty Anwen przeznaczone są głównie do pielęgnacji włosów, jednak w jej ofercie znajdziemy również książkę  oraz inne produkty pielęgnacyjne. Warto zainteresować się tą polską młodą marką.

Ciekawe produkty marki Anwen

anwen odżywka do włosówZapewne coraz częściej słyszymy o marce Anwen, która na rynku jest od paru lat. Mimo to młoda marka, której popularność bardzo szybko urosła. To wszystko ze względu na podejście do prowadzonego biznesu. Przede wszystkim należy zauważyć, iż produkty Anwen są oparte na wieloletnim doświadczeniu założycielki firmy. Zanim założyła ona swoją serię kosmetyków od lat pielęgnowała własne włosy promując ten tryb życia na swoim blogu. W związku z dużym popytem na włosomaniactwo powstały jej książki, a w ostatecznym efekcie i firma. W jej ofercie jest wiele kosmetyków takich jak Anwen odżywka do włosów z emolientami, proteinami i humektantami. Ważne jest to, iż wyszukiwarka na stronie daje nam do wyboru porowatość naszych włosów bądź składniki jakich potrzebujemy do pielęgnacji. To znacznie ułatwia proces doboru. Jeżeli jednak nie znamy porowatości naszych kosmyków nie musimy się martwić, gdyż na stronie internetowej znajdziemy odpowiedni test, który ułatwi nam dobór odpowiedniego produktu. Jak możemy zauważyć marka blogerki działa od paru lat i ciągle się rozwija. Dzięki temu może ona wprowadzać coraz więcej nowych kosmetyków, których przeznaczenie nie jest jedynie do włosów. Dlatego znajdziemy tam też serię olejków do twarzy, jak również masła do ust. Ciekawostką jest też to, iż coraz częściej markę możemy spotkać na półkach różnych drogerii, a w szczególności tych ekologicznych. Dzięki temu mamy coraz łatwiejszy dostęp do kosmetyków Anwen.

Dobór odpowiedni kosmetyków do włosów mógł niegdyś wydawać się trudny, gdyż musieliśmy testować ich bardzo dużo. Mimo to testująca ciągle Anwen postanowiła założyć własną markę, dzięki której ułatwiła nam dobór odpowiedniego rodzaju produktu do naszych włosów, ale nie tylko. Marka ciągle się rozwija, dzięki czemu możemy być pewni, iż będą powstawać nowe ciekawe produkty, które wyciągną z naszych włosów to co najlepsze. Od teraz możemy w łatwy sposób dbać o nasze kosmyki wraz z tą firmą.