Zielone, malownicze tereny położone w okolicach Suwałk, to doskonały kierunek na letni, rodzinny wypoczynek. Miasto posiada bogatą bazę noclegową z licznymi, tanimi, dobrze wyposażonymi pensjonatami. Rano można zamówić na miejscu dobre śniadanie a potem dojechać nad pobliskie jezioro. Atrakcje turystyczne stanowią zabytki architektury jak i bliskość przyrody. Wypoczynek i oddech na świeżym powietrzu to główna zaleta Suwałk. Centrum miasta kusi pamiątkami oraz różnorodnością lokali gastronomicznych.

Niedrogie noclegi w Suwałkach

suwałki - noclegi tanie w pensjonacieCiekawe zabytki i wszechobecna zieleń, to dwa najważniejsze elementy krajobrazu Suwałk. Szukając alternatywy dla zagranicznych wyjazdów, warto zainteresować się wschodnią Polską, a konkretnie Suwałkami. Zarówno miasto jak i okoliczne, zielone tereny: rzeki, jeziora, lasy pozwalają odetchnąć od miejskiego zgiełku na łonie przyrody. Suwałki – noclegi tanie w pensjonacie, to oferta dla wymagających podróżników, rodzin z dziećmi lub osób starszych, szukających ekonomicznych wczasów. W mieście mamy do wyboru tanie i nowoczesne ośrodki z ciekawym zapleczem restauracyjnych. Bliskość jezior gwarantuje dostawy świeżych ryb i produktów ekologicznych. Nie brakuje gabinetów odnowy a kosmetyczkę można znaleźć łatwo w okolicach centrum. Dużym plusem jest niewielka odległość od terenów zielonych, zarówno parków miejskich jak i skupiska jezior. Suwałki –  noclegi tanie w pensjonacie, stanowią alternatywę dla droższych i popularniejszych kierunków wakacyjnych. Miasto i okolice cieszą się zainteresowaniem turystów z kraju i zagranicy. Ceny są konkurencyjne  a lista atrakcji długa. Auto można zostawić na strzeżonym parkingu miejskim lub przy pensjonacie. Komunikacja miejska pozwala na szybkie przemieszczanie się po Suwałkach i okolicznych terenach. Warto zarezerwować czas na tygodniowy wyjazd lub na weekend. Wtedy uda się odpocząć i pozwiedzać. Najważniejsze zabytki to kościoły i cerkwie oraz niewysoka, malownicza zabudowa mieszkalna.

Portale turystyczne wskazują na Suwałki jako atrakcyjną, lecz wciąż nieodkrytą destynację wakacyjną. Z tego powodu w mieście nie ma tłoku a okolica zielonych lasów, czystych rzek i jezior przyciąga proekologicznych turystów. Także rodziny z dziećmi, ze względu na przyjazną atmosferę, mogą czuć się jak  siebie. Tanie noclegi w Suwałkach zadowolą wymagających podróżników. Rezerwacja jest prosta, nie trzeba planować wypoczynku z dużym wyprzedzeniem. Wystarczy skorzystać z ogólnie dostępnych portali hotelowych.