Pracuję w przedszkolu już od kilku lat. Jestem, odpowiedzialna za dbanie o wszystkie materiały i organizację różnych imprez, które mają miejsce w przedszkolu. Dbamy o to żeby dzieci, które do nas uczęszczają były zadowolone i chętnie do nas wracały. Nasze przedszkole w sierpniu było zamknięte i mieliśmy mały remoncik. Każda sala została odmalowana i zainwestowaliśmy w nocy plac zabaw. Nasz dotychczasowy plac zabaw był już dosyć stary i niestety nie byliśmy z niego zadowoleni. Zależało nam żeby go zmienić i na szczęście w tym roku nam się to udało. Byłam odpowiedzialna za znalezienie dobrej firmy, która dobrze wykona swoją pracę.

Nowy plac zabaw spodobał się dzieciom

plac zabaw - cennikUdało mi się nawiązać współpracę z firmą z Torunia. Producent z Torunia miał spore doświadczenie. Przygotowywał place zabaw standardowe ale także na specjalne zamówienie klientów. Mały plac zabaw był różny w zależności od potrzeb klienta. Można było zdecydować się na standardowy plac zabaw, który był dostępny praktycznie od ręki i cena była przystępna ja jednak po przedyskutowaniu tego z rodzicami i panią dyrektor zdecydowałam się na kilka elementów na specjalne zamówienie. Zdecydowałam się na to ze względu, ze dzieciaki lubią inne rzeczy, na które mogą się wspinać lub na których mogą się bawić. W okolicy na wszystkich placach zabaw są praktycznie te same przyrządy. Chciałam żeby nasze przedszkole się wyróżniało. Udało mi się dogadać z producentem i ustaliliśmy kwotę, która wszystkim pasowała. Nasze przedszkole miało ograniczony budżet i musiałam się w nim zmieścić. Wszystkie sprzęty dojechały do nas na tydzień przed rozpoczęciem roku przedszkolnego. Zostały one zamontowane przez fachowca, który bardzo dobrze wykonał swoją pracę. Sprzęty zostały dobrze zamontowane i przy okazji sprawdzone. Musieliśmy mieć pewność, że są one bezpieczne dla dzieci, które będą z nich korzystać.

Nasz przedszkolny plac zabaw prezentował się bardzo fajnie. Byłam przekonana, że dzieciom ale także rodzicom się spodoba. Kiedy rozpoczął się rok przedszkolny i dzieci zaczęły do nas chodzić każdy cieszył się z placu zabaw. Dzieciaki nie mogły się doczekać kiedy pójdziemy do ogrodu i będą mogły się na nim pobawić. Na szczęście pogoda była bardzo udana więc korzystaliśmy z podwórka jak tylko była taka możliwości. Plac zabaw, który zakupiliśmy był duży. Zależało mi żeby wszystkie dzieci mogły z niego korzystać. Dzieci lubią się razem bawić i to jest dla nich dobre bo w trakcie zabawy sporo się też uczą jak należy się zachowywać i jak się powinno dzielić.