W sierpniu tego roku planujemy ślub oraz wesele. Mój narzeczony marzył o skromnym weselu w gronie najbliższej rodziny. Natomiast ja marzyłam o wielkim ślubie z hucznym weselem, szampanem lejącym się jak wodospad i fontannie z czekolady – jednym słowem przepych i rozpusta. Wychodzę z zasady, że żyje się tylko raz – tak samo jak podejmuje wspólną decyzję o tym, aby dalej kroczyć przez życie razem.

Sesja z pokazem fajerwerków na weselu?

pokaz fajerwerków na weseluTakie dni zasługują na szaleństwa i niezapomniane chwile. W takie dni można zrobić nawet pokaz fajerwerków na weselu i nikogo nie powinno to dziwić. Żyjemy w bardzo skomercjalizowanych czasach, kiedy to pieniądze wyznaczają trendy. Są takie dni, że nie powinno się oszczędzać i postępować tak jak podpowiada serce i fundusze. Nie uważam, że pokaz fajerwerków na weselu czy fontanna z czekolady to wielki luksus. Czasy się zmieniły i gospodarka daje nam takie możliwości. Dlaczego więc z nich nie korzystać? Ja postanowiłam namówić mojego narzeczonego na chociażby pokaz fajerwerków na weselu. W zasadzie długo nie musiałam go namawiać, ponieważ mój pomysł trafił w jego gust. Goście również byli zachwyceni. Sesja zdjęciowa, która odbyła się na tle pokazu fajerwerków na weselu, wyszła fantastycznie. Każdy z gości dostał pamiątkowe zdjęcie w pięknej ozdobnej ramce. My natomiast oprócz pamiątkowego zdjęcia mamy dodatkowo kilka niesamowitych ujęć w tej przepięknej scenerii. Sam ślub odbył się na zamku a wesele w ogrodzie, także cała uroczystość była jak z bajki. Jedzenie było przygotowane przez lokalną restaurację, która specjalizuje się w regionalnych i tradycyjnych przysmakach. Jako, że pochodzimy z województwa wielkopolskiego nie obyło się bez potraw ziemniaczanych oraz tradycyjnej deski wędlin. W zasadzie to był cały wóz ze staropolskimi wędlinami i kiełbasami, które mógł posmakować każdy chętny gość. Wesele jak i sam ślub naprawdę się udały, a pokaz fajerwerków na weselu okazał się strzałem w dziesiątkę. Myślę, że wszyscy dobrze się bawili. Zresztą każdy mówił o tym głośno, chwaląc nasze pomysły. To był naprawdę cudowny dzień i noc.

Uważam, że ślub to jedyny i wyjątkowy dzień w naszym życiu. Nie bójmy się korzystać z usług jakie oferują różne firmy. W sieci można znaleźć wiele podobnych usług, którymi można umilić czas gościom weselnym, ale i samym sobie. Każdy znajdzie coś dla siebie i dopasuje usługi do upodobań. Ciekawym pomysłem i dość popularnym są także budki fotograficzne, gdzie można zrobić sobie zabawną sesję. Wystarczy dopasować atrakcje do swojego budżetu i gustu.