Dwutlenek węgla jest gazem, który naturalnie występuje w organizmie człowieka. Dzięki temu zabieg karboksyterapii jest skuteczny, do jego wykonania używa się małej igły, co sprawia, że nie wymaga znieczulenia. Odpowiednia ilość zabiegów przynosi wspaniałe efekty i posiada wspaniałe właściwości. Efektem jest poprawa miejscowego przepływu krwi, zwiększenie ilości tlenu w tkance, a także wygładzenie skóry, zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej.

Duża skuteczność zabiegu karboksyterapii

skuteczna karboksyterapia w łodziZabieg ten stosowany jest także jako metoda na pozbycie się cellulitu, a także sposób na ujędrnienie skóry. Pomaga także w zagęszczaniu włosów, widocznie zmniejszając ich wypadanie. Osoby, które decydują się na zabieg, jakim jest skuteczna karboksyterapia w Łodzi, mogą liczyć na pozytywne efekty. Skutecznie pozbywa się niedoskonałości skóry, takich jak zmarszczki, rozstępy i cienie pod oczami. Sprawdza się w przypadku łysienia, łupieżu oraz innych problemów, które dotyczą skóry głowy. Z zabiegu tego mogą skorzystać panie, których skóra się starzeje, widoczne są na niej blizny oraz inne niedoskonałości. Najczęściej metodę tę stosuje się na brzuch, uda, pośladki, ramiona, twarz i dekolt, a także skórę głowy. Redukuje podwójny podbródek, skutecznie pozbywa się obwisłej skóry z różnych części ciała. Tego typu metoda wykonywana jest w gabinetach medycyny estetycznej, a także w salonach kosmetycznych, konieczne jest posiadanie odpowiedniego urządzenia i doświadczonego specjalisty, który zadba by zabieg był bezpieczny. Nie jest on bardzo kłopotliwy, czasem pacjenci skarżą się na lekki dyskomfort, który wynika z podskórnego aplikowania gazu za pomocą igły. Czasem pojawia się delikatnie wybrzuszenie skóry, które znika, gdy dwutlenek węgla się wchłania. Wiele kobiet ma liczne kompleksy, a cellulit, rozstępy i cienie pod oczami oraz zmarszczki są ogromnymi problemami, które często powodują obniżenie nastroju. Warto zatem sięgnąć po specjalistyczne zabiegi kosmetyczne, które skutecznie pozbywają się tego typu defektów. Gabinety kosmetyczne oferują szereg różnorodnych metod, które likwidują wiele skórnych problemów.

Jednym z nich jest karboksyterapia, która jest wyjątkowo skuteczna, a jednocześnie bezpieczna. Jest na szeroką skalę stosowana w medycynie estetycznej, gdyż umożliwia szybkie i bezinwazyjne pozbycie się różnego rodzaju defektów skórnych. Precyzyjne wprowadzenie pod skórę dwutlenku węgla, w dawce indywidualnie dobranej do każdej pacjentki sprawia, że poprawia się przepływ krwi, co wykazuje korzystne działanie na wygląd i stan skóry. Skutecznie rozbija komórki tłuszczowe, w efekcie czego pacjentki zyskają gładką, jędrną i nieskazitelną skórę, która jest marzeniem wielu z nich.