W tym roku spełni się moje największe marzenie, które starannie pielęgnowałam w swojej głowie już w czasach dzieciństwa. Wprowadzamy się pod koniec roku wraz z mężem do naszego nowego domu. Na razie jesteśmy na etapie urządzania wnętrz, czyli w moim odczuciu najprzyjemniejszego momentu całej budowy. Uwielbiam tworzyć piękne aranżacje, jednak nie miałam podstawowej wiedzy na temat tego, jak stworzyć spójną całość. Dlatego wsparłam się doświadczeniem specjalisty.

Projektujemy wnętrza wymarzonego domu

polecany projektant wnętrzPamiętam, że kiedy byłam mała często wyobrażałam sobie mój wymarzony dom. W myślach spacerowałam po poszczególnych pomieszczeniach aranżując je na swój sposób. Po wielu latach w tym roku zrealizowałam swoje największe życiowe marzenie. Pod koniec tego roku wprowadzamy się z mężem do naszej niedużej rezydencji, którą wybudowaliśmy według naszego projektu. Teraz jesteśmy w momencie chyba najprzyjemniejszym jak chodzi o całą budowę, a mianowicie urządzamy wnętrza. Na początku sama chciałam się podjąć wyzwania zaaranżowania wszystkich pomieszczeń, jednak z braku podstawowej wiedzy nieco mnie to zadanie przerosło. Przyjaciółka podpowiedziała mi, że zna bardzo dobrego specjalistę, który na pewno by mi w tym temacie pomógł. Okazało się, że polecany projektant wnętrz jest też moim kolegą z dzieciństwa, więc zadanie okazało się jeszcze przyjemniejsze. Wspólnie usiedliśmy nad czystą kartką i z pomocą ołówka oraz komputera stworzyliśmy plan, który uwzględniał styli i kolorystykę wszystkich wnętrz. Wszystko idealnie pasowało do mojego konceptu, którego nie potrafiłam przenieść z wyobraźni na świat realny. Kolega architekt okazał się na tyle wyrozumiały, że dał mi prawie całkowicie wolną rękę w projekcie. Podpowiadał tylko, jak wszystkie moje pomysły zgrać w jedną, harmonijną całość. Pomógł nam też znaleźć odpowiednie sklepy z meblami oraz dekoracjami wnętrz. Na ten moment jesteśmy w połowie realizacji całego planu. Wszystkie ściany są już pomalowane lub oklejone tapetami, podłogi położone i zaczynamy wstawiać meble. Na końcu dojdą elementy dekoracyjne i będziemy mogli zamieszkać w naszym nowym domu.

Po wielu latach pielęgnowania marzenia o własnym domu w tym roku w końcu zostało ono w pełni zrealizowane. Właśnie jesteśmy z mężem w trakcie urządzania wnętrza. Projekt aranżacji powstał przy pomocy naszego znajomego architekta. Dzięki niemu nasze wnętrza będą tworzyły spójną całość i przy okazji będą miały taki klimat, jaki sobie razem z mężem wymarzyliśmy. Jeszcze tylko kilka tygodni i się przeprowadzamy.