Rozpoczynając kilka lat temu swoją działalność nie spodziewałem się takiego sukcesu. Firma, początkowo kilkuosobowa z czasem okrzepła na rynku i zaczęła sobie coraz lepiej radzić. Rozwijała się, a wraz z nią liczba zatrudnionych pracowników oraz potrzebnego sprzętu do jej funkcjonowania. Okazało się wówczas, że obecna siedziba jest niewystarczająca.

Przeprowadzka przez rekomendowaną firmę

rekomendowana firma przeprowadzkowaW lokalizacji, w której jesteśmy obecnie, firma funkcjonuje od początku i dotychczas było tu bardzo dobrze. Zmieniał się lekko układ wnętrz bo powiększała się liczba stanowisk do pracy, a także trzeba było co jakiś czas przeprowadzić remont i odmalować ściany. Niestety wyczerpał się w tym budynku już pomysł na zorganizowanie wnętrza, a miałem w planach zatrudnienie jeszcze kilku pracowników, których nie dałbym rady już pomieścić i tak już w ciasnych progach naszej siedziby. Nastąpiła decyzja przeprowadzki do nowej lokalizacji, wcześniej już wytypowanej, w której można było pomieścić cały dobytek wraz z załogą. Oczywiście wiązało się to z przenosinami przedmiotów i sprzętu, które jest niezbędne w pracy. Operacja wydawała się dość trudna, ponieważ nie miałem wystarczających środków do tego zadania i potrzebowałem pomocy firmy, która zajmuje się usługami przeprowadzek. Ustaliliśmy już zbliżony termin przenosin, dlatego teraz skupiłem się na poszukiwaniach odpowiedniego przedsiębiorstwa. Rekomendowana firma przeprowadzkowa, który polecił mi mój dobry kolega, przypadła mi najbardziej do gustu. Szef jej był konkretny, widać że znał się na fachu i dość szybko doszliśmy do porozumienia. Spodobało mi się również to, że firma ta oferowała ubezpieczenie całego przedsięwzięcia, dlatego na wypadek różnych zdarzeń mogłem być spokojniejszy. Wycenę usługi i wizję lokalną obecnej i przyszłej siedziby dokonano bezpłatnie, orientując się przy okazji w skali zadania. Firma przeprowadzkowa udostępniła moim pracownikom kartony i inne pojemniki potrzebne do spakowania wszystkich rzeczy. Zdawałem sobie sprawę, że dla nich to również męczące zadanie, ale radzili sobie z nim bardzo dobrze. Tak samo, jak zatrudnieni w przedsiębiorstwie przeprowadzkowym, którzy z należytą starannością dokonali przenosin całego dobytku mojej firmy.

Nie było to łatwe przedsięwzięcie, ale byłem zmuszony do takiego kroku. Firma, której zleciłem to zadanie spisała się bez zarzutu, natomiast nam trochę zajęło czasu po przeprowadzce na dojściu do ładu w nowej siedzibie, ale wszyscy wyrażają zadowolenie z takiego obrotu spraw. Uważam, że to była dobra decyzja.