Jest jeden taki dzień, jeden z najważniejszych w życiu młodego człowieka. Dzień studniówki niewątpliwie na długo zapada w pamięć. Młodzi ludzie jeszcze przez długo czas wracają do tego niezapomnianego dnia, ale i również w życiu dorosłym często oglądają płytę z tego dnia i powracają myślami do czasów młodości. Organizatorzy tej uroczystości powinni zadbać o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Szczególnie catering odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Dobre jedzenie bowiem jest podstawą wyśmienitej zabawy.

Studniówka wyjątkowym dniem w życiu maturzysty

catering w bydgoszczy na studniówkęMiastem idealnego cateringu jest Bydgoszcz. Studniówka w tym mieście jest więc jedną z najlepszych w kraju. Dodatkowo miasto to posiadaj wiele atrakcyjnych lokalizacji – sal bankietowych, w których może odbyć się uroczystość. To właśnie przy nich funkcjonują najlepsze cateringi w województwie. Cena obejmuje wynajem sali, menu ustalone zgodnie z ofertą, aranżację sali i stołów, dekoracje kwiatowe, obsługę kelnerską, obsługę szatni, toast szampanem i wiele innych atrakcji. Nierzadko oferowany jest także zaprzyjaźniony DJ lub wodzirej, które współpracuje z kompleksem bankietowym. Catering w Bydgoszczy na studniówkę składa się z wielu dań. Rozpoczyna się od zupy. Tradycyjnie może być to rosół, ale obsługa nie jest obojętna na inne zapotrzebowania klientów. Po zupie oferowane są dania mięsne, bardzo różnych rodzajów. Stoły aż uginają się od licznych półmisków z kotletami schabowymi, piersiami nadziewanymi, dewolajami, zrazami, polędwiczkami w sosie, czy gulaszami mięsnymi. Nie brakuje również dań rybnych i wegetariańskich. Poza tym dostępne są liczne dodatki zimne, takie jak np. śledziki, schaby nadziewane, galantyna z kurczaka i kaczki, koreczki oraz liczne sałatki. Po kilku godzinach zabawy na stoły stawiane są kolejne ciepłe dania. Oferowana jest również zupa, najczęściej żurek albo flaki wołowe. Poza tym oferowane są kolejne potrawy mięsne. Po północy obsługa przynosi przepyszny barszcz czerwony z wyśmienitymi pasztecikami.

Takiemu menu nie oprze się żaden maturzysta. Cateringi oferowane właśnie przez bydgoskie sale bankietowe potrafią zaskoczyć. Do tego dochodzi przemiła i zawsze pomocna obsługa, która pilnuje, aby niczego nie zabrakło na stołach i aby goście czuli się komfortowo. Cena tego typu usług nie jest wygórowana, a biorąc pod uwagę ich jakość i kompleksowość można stwierdzić, iż jest nawet niska. W końcu czego się nie robi, aby maturzyści wrócili po studniówce z głową pełną wspaniałych wspomnień, które będą im towarzyszyć całe życie.