Nowy hotel miał być wyposażony od początku w nowe, nieużywane meble, prosto z salonu. Był to oczywiście dość duży obiekt, toteż zapotrzebowanie na meble było dość spore, zwłaszcza w przypadku pokoi gościnnych. W lokalnych małych sklepach meblowych nie było jednak wystarczającego zapasu umeblowania by spełniać nasze wymagania. Jakość i wykonanie mebli również stało tam na dość wątpliwym poziomie, toteż mieliśmy dość duże opory by korzystać z ofert małych sklepów detalicznych.

Polecane sklepy meblowe w Dębicy

sklepy meblowe wysokiej jakości dębicaZnacznie lepszym rozwiązaniem okazało się przejrzenie ofert lokalnych hurtowni, i najbardziej renomowanych salonów meblarskich. Oferta takowych była znacznie większa i bardziej zróżnicowana niż niewielkie zapasy w sklepach lokalnych sprzedawców, i zawierała wszystkie elementy wyposażenia domu i umeblowania. W grę wchodziły wyłącznie sklepy meblowe wysokiej jakości Dębica ma takich kilka, toteż mogliśmy śmiało przebierać w ofertach, porównywać ceny i jakość mebli oraz warunki zakupu. W ofertach nie było żadnych tanich mebli o wątpliwej jakości i miernym wykonaniu. Można tam było natomiast obejrzeć bardzo wysokiej jakości meble luksusowe i użytkowe, a w tym i całą sekcję, przeznaczoną właśnie do użytku hotelowego, a więc mająca niewiele elementów, aczkolwiek bardzo estetyczne wykonanie, wysoką jakość i trwałość, dzięki której meble mogły być używane przez bardzo długi czas w obiektach o dużym ruchu osobowym i nie wymagały napraw czy wymiany z racji nadmiernego zużycia. Eleganckie zestawy mebli hotelowych o bardzo wygórowanej estetyce były tam również w stałej ofercie, i na dodatek nie należały do szczególnie nierozsądnie wycenionych, jak to nieraz ma miejsce z umeblowaniem przeznaczonym do hoteli, nie różniącym się za bardzo od normalnych mebli domowych ani wyglądem, ani też jakością. Z racji iż nasze zamówienie było hurtowe, sklep musiał poświęcić nieco czasu na jego kompletowanie, aczkolwiek nie było z nim większych trudności.

Zamówione meble dotarły na miejsce w rekordowym czasie, a wszystkie elementy brakujące, czy egzemplarze posiadające wady fabryczne były wymieniane natychmiast na całkowicie sprawne meble, nie mające najmniejszych mankamentów. Zaczęliśmy więc polecać owy salon pozostałym obiektom, naszej sieci, które również potrzebowały okazjonalnie zmiany wystroju, lub szukały dobrego miejsca w którym mogły zaopatrzyć się w brakujące umeblowanie, głównie z racji zużycia dotychczasowego wyposażenia pokojów gościnnych czy pomieszczeń użytkowych.