Mój mąż pochodzi z Trójmiasta. To właśnie dlatego postanowiliśmy tam zorganizować nasze wesele. Sama studiowałam w Gdańsku, więc była to dla mnie bardzo korzystna opcja. Kiedy okazało się, że mój chłopak pragnie się ze mną ożenić to była niesamowicie szczęśliwa. Oświadczyny to najcudowniejszy moment mojego życia. Już następnego dnia postanowiłam przemyśleć, w jaki sposób zorganizować moje wesele. Rozmyślania zaczęłam od planowania ilości gości, których pragnę zaprosić, a następnie rozpoczęłam poszukiwania odpowiedniej sali.

Poszukiwania sali weselnej na terenie Trójmiasta

sale weselne w TrójmieścieOkazało się jednak, ze wcale nie było tak trudno odnaleźć kilka sal, które wpadły mi w oko. Oczywiście rozważaliśmy jedynie sale weselne w Trójmieście, ponieważ to właśnie w tych okolicach zamierzaliśmy wziąć ślub. Ofert poszukiwałam za pomocą przeglądarki internetowej. Wyszukiwarka wyświetliła mi wiele stron sal weselnych w naszej okolicy. Na ich stronach internetowych zawarte były zdjęcia, które przedstawiały salę bez żadnych dekoracji, a także ozdobioną. Rozważałam większe sale, ponieważ moje wesele miało być weselem wyjętym z moich marzeń. Strony internetowe zawierały także numery telefonów do właścicieli sal, dzięki którym mogłam się z nimi skontaktować i umówić na ich oglądanie. Przyznać muszę, że zdecydować się na jedną nie było łatwo. Wszystkie sale weselne w Trójmieście posiadały coś, co przyciągało mnie do nich. Niektóre posiadały także dodatkowe piętro, na którym znajdowały się pokoje dla gości. Była to doskonała opcja dla nas, ponieważ moja rodzina mieszka w centrum naszego kraju, więc chciałabym, aby mogli gdzieś spędzić noc i odpocząć po weselu. Dodatkowym atutem był także pokój dla pary młodej. Mogłam w nim bez przeszkód chwilę odpocząć, a także przebrać się. Niektóre sale posiadały także efektowny ogród, w którym znajdował się niewielki barek, ławka oraz oczko wodne. W tej scenerii goście mogli robić sobie przepiękne zdjęcia, które stanowiłyby dla nich doskonałą pamiątkę. Również fotograf mógł korzystać z uroków tego miejsca i wykonywać profesjonalne ujęcia.

Muszę przyznać, że sale weselne w Trójmieście oferowały naprawdę wiele. Ciężko nam było zdecydować się tylko na jedno miejsce, ponieważ każde z nich posiadało jakieś zalety i miało w sobie coś wyjątkowego. Niestety, musieliśmy podjąć tę decyzję. Na szczęście wybrana przez nas sala okazała się być doskonałym miejscem do organizacji wesela. Goście bawili się świetnie, a my nie musieliśmy się o nic martwić. Obsługa sali byłą wyjątkowo miła, co sprawiło, że każdy wspomina moje wesele z uśmiechem na twarzy.