Od zawsze niezwykle podobały mi się miniaturowe mebelki i domki dla lalek. To był taki piękny, bajkowy świat. Marzyłam o tym, żeby kiedyś do takiego świata się wybrać, zobaczyć jak żyją lalki i misie w swoim pięknym miniaturowym świcie. Jako dziecko nie raz wyobrażałam sobie, że podobnie jak Alicja w krainie czarów, także ja zjadam magiczne ciasteczko, które powoduje szybką zmianę mojego wzrostu i następnie przez tajemne drzwi wkraczam do bajkowej, niedostępnej dla zwykłych śmiertelników krainy. Potem wyrosłam z tych marzeń, ale sentyment pozostał.

Ręcznie robione drewniane mebelki

drewniane mebelki dla lalekTeraz w pewnym sensie udaje mi się wkraczać do tej krainy, ponieważ z początku hobbystycznie, następnie jednak zawodowo zaczęłam zajmować się robieniem takich domków i mebelków. Ukończyłam kursy stolarki, na początku nie bardzo wiedziałam do czego przydadzą mi się te umiejętności, potem była potrzeba zrobienia jakiegoś domku z mebelkami na prezent dla zaprzyjaźnionej dziewczynki, następnie następnego, jeszcze jednego, aż w końcu zaczęły się pojawiać zamówienia i moje hobby przerodziło się w bardzo przyjemny sposób zarobkowania. Już od kilku lat się tym zajmuję i moja firma bardzo się rozwinęła. Zatrudniam kilka osób, które podobnie jak ja są pasjonatami tej roboty. Wykonujemy na zamówienie drewniane mebelki dla lalek oraz piękne domki. Mamy także w asortymencie kilka stałych wzorów mebelków i domków, zazwyczaj jednak ustalamy projekt z klientem, aby jak najpełniej zaspokoić jego potrzeby. Nasze produkty są doskonale wykonane, cechuje je bardzo wysoka jakość, można powiedzieć, że są wykonane z sercem, bp wkładamy w tą pracę całe serce. Wszystkie produkty wykonujemy ręcznie z bardzo wysokiej jakości materiałów, mebelki są wykonane w prawdziwego drewna, wszelkie elementy tekstylne z naturalnych tkanin. Nasze produkty są bardzo trwałe, dzięki temu mogą być niepowtarzalnym prezentem i doskonałą pamiątką na przyszłość. W ofercie mamy również ręcznie wykonane laleczki, które mogą zamieszkać w wykonanych przez nas domkach.

Ręcznie wykonane mebelki dla lalek mogą być doskonałym pomysłem na niepowtarzalny prezent dla małej dziewczynki, a nawet dla kolekcjonera domków i mebelków dla lalek. Cechuje je bardzo wysoka jakość wykonania, wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Ceny są wyższe od masowej produkcji, ponieważ proces produkcji naszych produktów jest o wiele bardziej praco- i czasochłonny, ale z pewnością wykonane przez nas rzeczy są warte swej ceny.