Kupując nowy telefon można go przy zakupie ubezpieczyć. Na wypadek zalania, uszkodzenia szybki czy innej usterki technicznej spowodowanej przez użytkownika. I na pewno warto z takiego ubezpieczenia skorzystać. Pod warunkiem, że naprawa będzie wykonana przez autoryzowany serwis dla danej marki. Jeśli kupujemy telefon marki Iphone to wiadomo przecież, że jest to zakup, który nie należy do najtańszych. Dlatego nie ma co oszczędzać i żałować pieniędzy na dodatkowe ubezpieczenie.

Szybkę wymienią w autoryzowanym serwisie

wymiana szybki iphone krakówPosiadając ubezpieczenie do smartfona możemy czuć się o wiele bezpieczniej. Chociaż ekrany najlepszych smartfonów są naprawdę wytrzymałe i odporne na wszelakie uderzenia to i tak koszty ewentualnej wymiany szybki są kilkukrotnie większe, aniżeli koszty dodatkowego ubezpieczenia. Poza tym dzięki ubezpieczeniu wymiana szybki Iphone Kraków przeprowadzana jest w autoryzowanym serwisie. Dzięki temu taka wymiana nie ma wpływu na gwarancję na ten topowy model telefonu. W każdym dużym mieście jest serwis, który jest rekomendowany przez producenta, czyli znaną na całym świecie firmę z nadgryzionym jabłkiem. Jeśli zdarzy się tak, że nasz Iphone upadnie z dużej wysokości i ulegnie zniszczeniu możemy go spokojnie podnieść i bez żadnych obaw zgłosić taką szkodę do firmy ubezpieczeniowej. Wymiana szybki zostanie rozliczona bezgotówkowo, a więc nie będziemy musieli za taką usługę płacić ze swoich pieniędzy. Trzeba jednak napisać, że pękniecie szybki w telefonie tej klasy zdarza się wyjątkowo rzadko. Jest jednak taka ewentualność, a nie każdy przywiązuje uwagę do bezpiecznego przenoszenia telefonu. Poza tym do pęknięcia szybki dochodzi zazwyczaj w najmniej spodziewanym momencie. Wystarczy, że będziemy trzymać Iphona w marynarce i schylimy się zawiązać buty. Ubezpieczenie do telefonu kosztuje średnio około dziesięciu procent jego wartości. Można tylko przypuszczać, że wymiana szybki jest o wiele bardziej kosztowna, a im droższy model telefonu tym więcej zaoszczędzimy przy konieczności skorzystania z ubezpieczenia.

Telefony komórkowe dla wielu użytkowników spełniają rolę laptopa, aparatu fotograficznego i telefonu w jednym. Im droższy telefon tym większa jakość jego wykonania. Zdarzają się jednak takie sytuacje, których może nie wytrzymać nawet najdroższy telefon. Wówczas warto posiadać ubezpieczenie, które można dokupić do nowego telefonu. Obejmuje ono wszelkie naprawy telefonu, których nie wykonamy w ramach udzielanej na urządzenie gwarancji. Telefon ubezpiecza się głównie z myślą o wymianie ekranu dotykowego.