Ostatnio zainteresowałam się szydełkowaniem. Pamiętam, że bardzo lubiłam szydełkować, kiedy byłam dzieckiem i nastolatką. Miałam wtedy bardzo dużo wolnego czasu i wszelkie rękodzieło było dla mnie wielką przyjemnością. Pamiętam nawet, że zrobiłam sobie na szydełku szałową czapkę, która była prawdziwym hitem i obiektem zazdrości moich koleżanek ze szkoły. Wychodziły mi z tego naprawdę bardzo fajne rzeczy. A teraz ponownie mam nieco więcej czasu i postanowiłam zająć się szydełkowaniem ponownie. Mam nadzieję, że pamiętam jeszcze podstawowe wzory.

Tanie włóczki w internecie

włóczki - sklep internetowyZaczęłam sobie przypominać i okazało się, że rzeczywiście coś niecoś pamiętam. Postanowiłam zacząć szydełkowanie od maskotek amigurumi. Są to takie słodkie maskotki, zazwyczaj przedstawiające zwierzęta, ale czasem tez bohaterów bajek, które maja nieproporcjonalnie duże głowy w stosunku do reszty ciała, a także ogromne oczy oczy, również nieproporcjonalne w stosunku do wielkości głowy. Jak wskazuje na to nazwa, taka sztuka szydełkowania pochodzi z Japonii. Znalazłam więc sobie kilka ciekawych wzorów amigurumi i postanowiłam kupić jakieś włóczki. Zamówiłam więc włóczki – sklep internetowy, w którym dokonałam zakupu, zaoferował mi zniżkę na kolejne zakupy, z której z pewnością skorzystam. Myślę nawet, że stanę się stałą klientką tego sklepu, ponieważ ceny włoczek są u nich bardzo, ale to bardzo korzystne. I do tego wybór jest bardzo duży. Wydaje mi się, ze oferują włoczki w dobrej jakości, a co jest dla mnie istotne, dostępne są bardzo różne wzory i rodzaje włoczek, dzięki czemu będę mogła tam sobie zamówić materiał na każdą właściwie maskotkę. Wygląda na to, że szydełkowanie stanie się dla mnie doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu. Nie mogę się już doczekać, kiedy otrzymam przesyłkę ze sklepu i zabiorę się za robotę. Na początek postanowiłam zrobić na szydełku pięknego króliczka, moja córka zażyczyła sobie takiego, mam nadzieję, że będzie zadowolona z efektu końcowego. Potem zrobię jakąś ładną maskotkę dla syna, też na pewno bardzo się ucieszy.

Zakup włóczek przez internet to wygodna sprawa. bez wychodzenia z domu można kupić sobie odpowiednie włoczki, od razu wiadomo ile za nie zapłacimy, a wybór jest szeroki. Do tego sklep, w którym postanowiłam dokonać zakupu, oferuje zniżki na kolejne zakupy dla zarejestrowanych klientów. Można również zbierać punkty, które wiążą się z kolejnymi zniżkami na zakup włóczki. Wybór jest bardzo szeroki, dostępne są różne wzory, kolory, rodzaje włoczek.