Od dziecka bardzo lubiłam wszelkie robótki ręczne. Wiązało się z tym również moje ogromne uwielbienie dla wszelkich artykułów pasmanteryjnych. Lubiłam wyszywać, robić na szydełku, szyć, na drutach niestety nigdy nie nauczyłam się robić, a także robić różne ręcznie robione ozdoby. Z tych względów kolekcjonowałam wszelkie artykuły pasmanteryjne podobnie, jak inne dzieci w moim wieku kolekcjonowały naklejki. Te wszystkie kolorowe nici, ozdobne taśmy, cekiny, koraliki – to było coś naprawdę pięknego. Miałam w domu tego całkiem sporą kolekcję i robiłam z nich fajne rzeczy.

Hurtownia kordonków w atrakcyjnych cenach

kordonki - hurtowniaPotem poszłam na studia, ale cały lubiłam w wolnej chwili zająć się robótkami ręcznymi i spod moich rąk wychodziły naprawdę przecudne rzeczy. Po studiach zaczęłam pracę w biurze, ale kompletnie się w tym nie odnajdywałam. Zastanawiałam się, co mogłabym robić w moim życiu zawodowo, czułam się kompletnie zagubiona, ale wiedziałam, ze praca biurowa na pewno nie jest dla mnie. I wtedy przyszedł mi do głowy pomysł otworzenia internetowej pasmanterii. Miałam trochę dobrych kontaktów, jeśli chodzi o zakup artykułów pasmanteryjnych, poza tym pomyślałam, ze to byłoby zajęcie idealne dla mnie, połączenie w jedno przyjemnego z pożytecznym. Nie dość, że miałabym w zasięgu ręki wszystkie potrzebne mi artykuły pasmanteryjne, to jeszcze mogłabym na tym zarabiać pieniądze. Bez zwłoki zabrałam się wiec do dzieła. Właściwie za bezcen kupiłam domenę i prosty sklep internetowy i zaczęłam go budować. Kupiłam trochę artykułów pasmanteryjnych, które zaprezentowałam w swoim sklepie. Kupiłam między innymi bardzo dobrej jakości kordonki – hurtownia miała ich naprawdę szeroki wybór, podobnie jak innych dobrej jakości artykułów pasmanteryjnych. I ruszyłam ze sklepem. Dość szybko posypały się zamówienia, ponieważ mogłam zaoferować moim klientom bardzo dobrej jakości towary w bardzo niskich cenach. Sklep rozwijał się bardzo szybko i już po roku nie dawałam sobie rady z zamówieniami, musiałam zatrudnić pracownika, a potem kolejnych.

Obecnie mój sklep funkcjonuje bardzo dobrze, a ja jestem ogromnie szczęśliwa z powodu posiadania sklepu. Mam dostęp do bardzo szerokiego asortymentu artykułów pasmanteryjnych i kiedykolwiek czegoś potrzebuję mogę sobie to znaleźć w moim sklepie. A do tego zarabiam na moim sklepie całkiem dobre pieniądze. czegóż więcej można chcieć od życia. A przy tym wszystkim mam czas na swoją pasję, obecnie haftuję właśnie ogromny obraz z wykorzystaniem kordonków z mojego sklepu.