A więc był to mój pierwszy dzień w nowej pracy, a szczegółowo mówiąc w firmie, która zajmowała się produkowaniem rozwiązań fotowoltaicznych. Dostałem swoje biuro i telefon i miałem za zadanie przede wszystkim pozyskiwać nowych klientów na panele i oferować im bardzo atrakcyjne pakiety, które występowały w dobrych cenach. Wiedziałem więc, że takie zestawy będą sprzedawać się dobrze.

Zestawy słoneczne dla każdego

zestawy fotowoltaiczneKiedyś, jeszcze przed rozpoczęciem pracy interesowałem się tym tematem, może dlatego tę pracę dostałam. Zestawy fotowoltaiczne jak mogłem zauważyć były widoczne przez nasze okno w biurze, więc za każdym razem, jak będę dzwonił do klientów będę mógł na nie patrzeć i inspirować się do sprzedaży klientom. Jak tylko mój szef mnie zawołał okazało się, że mam przejść specjalistyczne szkolenie pod okiem doświadczonych pracowników, którzy znają produkt od podszewki i wiedzą dokładnie, jak go sprzedawać. Zestawy fotowoltaiczne zaoferowaliśmy właśnie w pakietach składających się z kilku urządzeń. Całe szczęśie uratowały mnie także liczne czasopisma branżowe oraz specjalistyczna prasa, z której mogłem dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy właśnie odnośnie paneli słonecznych oraz wszystkich tych zestawów, które później miałem okazję oglądać na różnych stronach internetowych i w sklepach. Patrząc przede wszystkikm po sprzedaży takich produktów widać na pierwszy rzut oka, że klientów przybywa, podobnie jak i sklepów, które w końcu chcą zagwarantować jak najlepszą jakoś produktu i niską cenę. Tak, aby klient mógł pozwolić sobie na zakup pełnego zestawu, który z czasem na pewno przyniesie mu spore korzyści. Zestawy słoneczne przeznaczone są dla każdego i na pewno podobnie jak i ja polecam wam nauczenie się czegoś nowego o tych produktach. Klient otrzymywał więc kompletny pakiet, z którym na pewno nie będzie problemu przy złożeniu, a właśnie o to w tym chodziło. Oferowane przez nas panele w zestawach były także dobrze zapakowane, a dzięki współpracy z kurierami mogliśmy wszystko wysłać nawet w ten sam dzień od podpisania umowy sprzedażowej. Zestawy fotowoltaiczne sprzedawały się lepiej, niż myślałem.

Mimo tego, że ciągle uczyłem się o tych wszystkich rzeczach już wtedy mogłem sprzedawać parę zestawów tygodniowo, co oczywiście było interesujące dla mojego szefa. Ten widząc mój potencjał szybko przeniósł mnie do siebie, gdzie teraz mogłem poznawać różne zestawy i urządzenia fotowoltaiczne od podszewki, dzięki czemu odbywałem codziennie ogrom wiedzy, która na pewno mi się przyda.